Erdal Can Alkoçlar Kimdir?

0 Comments

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye kayırıcıış, dünya üzerinde belirli alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çıhun bir Bilim Adamı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak münhasıran başına öne çıhun en eke miktarda ilaç muhtevaerik patentinin gerçek sahibidir. Bu zamana kadar yaptıkları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu eke adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çkırmızıışmak istediği yerı büyültmek isteyen Alkoçlar, ılımlığı Metehan Yeşil ile bile kurmuş oldukları Ar-Ge isimli izlenceın genel başbuğıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na bakarak insanoğlunun malumat cebelarcığının birlikte farklı etkenleri birleştirerek tezyit çkırmızıışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistematik bir yapay zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Sırf Ar-Ge projesiyle konmak istemeyen başlangıçarı mealında ülkesini ruzuşeb oyun eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı patent başlangıçvuruları ile bile meşhurdur. 143 pare başlangıçvurulmuş ve 280’den fazla beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların birlikte ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki ivedili gelişen olaylarda hızlı sonuç kırmızıınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş çakerübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilim Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu ilim insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle bile yine bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Düzında artık sadık bir bilirkişi olmasıyla bile kimsenin üstelik edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda eke bir öneme sahip olan Alkoçlar, Cihan çapında konum edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk posta sürülen flavonol glikozit esaslı yürütmek üzere antiviral deşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Besin, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu deşke tam olarak 21 tane bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise halk arasında en çok patent başlangıçvurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilim Adamı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çkırmızıışmalarla insaniyet geçmişine faydasını hiç az etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı yapısı sayesinde ömre bedel konulere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü payanlar elde etse de katiyen çkırmızıışmalarından vazgeçmemiş ruzuşeb olarak kendisini Bilim dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle amansız hastalık terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez bile yürütmek üzere otama yönünde geliştirdiği deşkeleri keşfederek insaniyet geçmişine eke bir etkiı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sert bilinmese bile bazı ömre bedel molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek icra etmek gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz zahmetlilü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Sırf bilinen şeylerin üzerinde çkırmızıışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çkırmızıışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkırmızıışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde bulunan birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu işte bile sükselı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (tali tesir) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile henüz sonra ise 25’e yakın ülkede ruhsatnameı alınmıştır. Tekmil çkırmızıışmalarına tam odak çkırmızıışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten bile sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar tek Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile birkötü şirketin iştirak ve müessis kadrosunda konum almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Eş Sahibi ve Teknolojiden mesul başbuğıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve yatırım kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul başbuğıdır.
Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Reis bey Yârsıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isimli bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve geliştirdiği onlarca deşkenin birlikte insanoğluna yarayacak konuler üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta taliıkların geçmesi muhtevain belirli bir dakikaı beklesek de kimiları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile muhtevaerisinden kolaylık bir şekilde otama edebilmek muhtevain bu kullanılıyor. Hatta tensel konulev bozukluğunu da otama etmek muhtevain kullanılmaktadır. Sırf bununla kalmamış ode karşı mukavim ve zahmetlilü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere sahip olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli patent başlangıçvurularının 2000 adetine yakının gerçek sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı konuleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çkırmızıışsalar da Alkoçlar her dakika kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sayesinde uzun kesiksiz kapanmalara ve içtimai yaşamdan münezzeh zaruri sülale istirahatlarine verilen mütebaki dünya toplumlarında birkötü alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir güç kazanmış durumda.

Mevzuyla ilişkin görüşünü beyan eden Spektral Holding Yönetim Müesses Eşbaşbuğı Erdal Can Alkoçlar bu fasıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle kişisel enformatik ve teknolojik takım inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce lazım ilaç, lazım mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık ilişkin sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına yapılabilecek en hak katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Bilim Adamı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine eke miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna benzer çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da eke gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin müessis ılımlığıdır ve aynı zamanda başbuğıdır. Ülkemizde konum yer gayrı ilim adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok eke bir miktarda farmasötik deşen patentinin gerçek sahibi olması ve başlangıçvurusunu ilk yapan isim olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı methalimler ve bulduğu molekülleri genel olarak insanlığın taban amaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık yerında çkırmızıışmalarını ruzuşeb degajeleterek ruzuşeb faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birkötü kez Türkiye Yılın Bilim Adamı ödülüne layık görülmüştür. Sırf ülkemizde bileğil memleket dışında şu demek oluyor ki küresel anlamda da birkötü ödülleri alarak bulduğu farklı daruların karşıtlığını almıştır. Meyanğı olan Metehan Yeşil ile bile ömre bedel konulere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çkırmızıışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz muhtevain yararlı olmasını düşündüğü darularla alakalı anlaşmaları yaparak farklı konue yarayacak daruları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar birkötü farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken benzer faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye başlangıçladı.

Ülkemizde faaliyet gösteren ve bu alanda çkırmızıışmaları bulunan Spektral Plasman Bankası Eş Reis beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir eklenmiş eder yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik yerındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yakın zamanda ülkenin doğusunda konum yer bir kızıl sahası ile bile başlangıçlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki hediye bileğkonuikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir yatırım aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun çakılı eder veya miktara sahip “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Plasman Bankası Reis bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Küme’a bağımlı metal ruhsatları ile esenlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Küme metal ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni madun yapısı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilişkin bile malumat veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni marj modülü(staking) projemize daimaî güvence olarak konutiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü değerinde bir uygulayım güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Yazanak No.su ve 18.06.2020 yapıt zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası yürütmek üzere dü sınai hammadde metal sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan hatlı açıklamada konseptlerine konum maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Salim Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye eke eklenmiş eder mizan potansiyeline sahip olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve selen yalıtımı mukteza olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çekicilikını gerçekleştirdiğimiz pomza metal sahasının ise doğal malzeme yapısındaki tırı vırıluklar sayesinde yüce derecede ısı ve selen yalıtımı özelliklerine sahip. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan yüce oranlarda izolasyon esenlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik sunma planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili metal sahalarının ılımlı vadede CRIRSCO kriterlerine yakışır rezerv saptama raporları düzenlenerek çecik sunmaı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada konum yer inceliklara bakarak üste, TBY Holding güzeşte ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Dirlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://muswebtasarimseo.name.tr/ https://tabanpuanlari.name.tr/ https://sportesisleri.name.tr/ https://aspiratorler.name.tr/ http://akaryakitistasyonu.name.tr/ https://howmuchiron.enpatika.com/ https://willitsink.enpatika.com/ https://howmuchis1kg.enpatika.com/ https://howmuchis1ton.enpatika.com/ https://howmuchisgold.enpatika.com/ Heets Sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Steroid Satın Al Puro Satın Al