hostingadresi.com: Sanal sunucu

0 Comments

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde yek bir takdimci üzerinde, sunucunun bant genliği ve fiziksel gücüne için bir küme nüshada hosting çitndırılabilir, gır gelimi ortalama bir aşiyan elektronik beyinından oluşturulacak bir takdimci 100 pare linux hosting çitndırılabilirken markalı ve takdimci olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçün ve şiddetli yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den bir küme hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Sunucu Bulundurma
Bu hizmette hizmeti takdimci bant genliği ya da yoğunluk, şayet var ise yalıtım ücreti şayet dileme ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak yazılım ve lisansların da ücretleri anlaştıynet bağlamlı olarak sizin karşılamanız gereken ücretlerdir, bunun dışında fiziksel olarak sunucuyu çhileışır durumda data centera doğrulama kılmak durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Ortaklaşa sunucularda da bu ihtimam sunulabilir, esasen almış olduğunız hosting paketi bayi paketi ya da reseller adı altında bulunmakta ve yukarıda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada yek üstelik size ilgili bir limit dahilinde bir den bir küme hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize harisabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Sunucu
Bu hizmette dileme ettiğiniz takdimci anlaşmanıza bağlamlı olarak sizin adınıza temin edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını sözleşme bitiminde sunucunun size ilgili olacağı tahüdünü verebilirler, normal şartlarda fiziksel makinanın ortalama maliyetini ve buna bağlamlı olarak bant genliği ve yalıtım ücretini hassaten ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Hayalî Kiralık Sunucu
Bu hizmette dileme ettiğiniz takdimci anlaşmanıza bağlamlı olarak sizin adınıza fiziksel bir takdimci üzerinden hazine paylaşımı yöntemi ile sağlamlanmaktadır. Burada kullanacağınız hazine CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziksel takdimci üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://muswebtasarimseo.name.tr/ https://tabanpuanlari.name.tr/ https://sportesisleri.name.tr/ https://aspiratorler.name.tr/ http://akaryakitistasyonu.name.tr/ https://howmuchiron.enpatika.com/ https://willitsink.enpatika.com/ https://howmuchis1kg.enpatika.com/ https://howmuchis1ton.enpatika.com/ https://howmuchisgold.enpatika.com/ Heets Sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Steroid Satın Al Puro Satın Al