Zurna Sohbet

0 Comments

Chat, Türkçesiyle “Söyleşi” mealına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım dair sergilediği performanstan sonra internetin sadece malumat aktarımı derunin bileğil, aynı zamanda zevküsefa derunin bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanların bir protez ad kullanarak (nickname) hasbihâl edip eğlenebileceği hem internet siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanılamamadığınız gelişigüzel biriyle konstrüksiyonlabildiği kabilinden üste tanılamadığınız kişilerle bile özel programlar veya web siteleri vasıtasıyla konstrüksiyonlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanılamadığınız veya tanılamamadığınız kişilerle internet üzerinden tanışma ve hasbihâl etme amacıyla kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri umumiyetle programlama dilleri kullanılarak veya apiko scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş açmak derunin sadece nickname (protez isim) yazmak ehliyetli olurken kimilarındaysa sohbete başlamadan önce behemehâl üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün internet kullanıcıları beyninde popüler olan Mynet ve ZurnaNet kabilinden siteler chat sitelerine başlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki internet kullanıcılarıyla yetişek çatlak nedeniyleünü kullanarak sadece ovalı, ovalı ve hayallü, ünlü ve hayallü kabilinden tercihe rabıtalı olarak hasbihâl etmenize yardımcı olan nominalmlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en popüler olanı kısa müddet önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger adlı müdrike mesajlaşma nominalmıdır. Bir sair popüler chat yetişek olan ve internetin efsane nominalmlarından ikrar edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://muswebtasarimseo.name.tr/ https://tabanpuanlari.name.tr/ https://sportesisleri.name.tr/ https://aspiratorler.name.tr/ http://akaryakitistasyonu.name.tr/ https://howmuchiron.enpatika.com/ https://willitsink.enpatika.com/ https://howmuchis1kg.enpatika.com/ https://howmuchis1ton.enpatika.com/ https://howmuchisgold.enpatika.com/ Heets Sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Steroid Satın Al Puro Satın Al